Kdo by to byl řekl, že mít děti není úplně prdel Smějící se

Děti ráje aneb jak jsme se kulturně vzdělávaly

21. března 2018 v 12:03 | Matka Tereza |  Akce s tetkou Barkou
Dneska jsem trošku zaštrachala v hluboký historii a ze starýho blogu vytáhla historku s mojí sestrou Barkou. Kdysi hluboko v roce 2009 jsme vyrazily na muzikál Děti ráje a tady jsou naše tehdejší dojmy...

Dostaly jsme takhle jednou s Barkou chuť se kulturně vzdělat a rozhodly se navštívit muzikál. Zase jsme to nechtěly přehánět, tak jsme vybraly méně náročnější tvorbu - Děti ráje. Zakoupily jsme si lístky do první řady, abysme viděly Sagiče pěkně zblízka. Jako, ne že bysme byly nějaký jeho fanynky, omdlívaly při Dávej ber a zakládaly fankluby, ale prostě jsme na něj byly jakože zvědavý. No, žádnej Sagič se nekonal. Čekalo nás šokující překvapení, a to v podobě Mňam aneb Prima vařečky Martina Zounara. Jako věděly jsme, že je tu i tahle možnost, ale do poslední chvíle jsme doufaly, že nám se to stát nemůže. Prostě jsme si nemohly připustit, že něco nebo někdo jako Martin Zounar může hrát jednu z hlavních rolí v muzikálu. Chápete, v muzikalu. Od slova muzika. Tam se zpívá, tančí a tak. To je asi jako kdyby prodavačka měla jít transplantovat srdce nebo třeba atlet moderovat zprávy. Ehm.

První polovinu představení jsme se vzpamatovávaly z úvodního šoku a snažily se smířit s tím, že Sagič už nebude a že to prostě budem muset dokoukat se Zounarem. Barku jsem musela několikrát napomenout za její znechucený výraz. První řada je přeci jenom první řada, tudíž jsme tam byly docela vidět. Kdyby náhodou Martin při svym partu sjel pohledem na Barku, mohl by zapomenout text. O přestávce jsme měly tak trochu zaječí úmysly a chtěly opustit divadlo navěky, nicméně lístky nebyly zrovna nejlevnější, a tak jsme se uklidnily cigárem. Jinak v té první části uměl zpívat jen ten hlavní hrdina, co vypadal jako Tomáš Klus plus deset kilo.

V té druhé to bylo o dost lepší. Kříž a Nosková zpívat uměj, když už nic. Jinak celý příběh je napsán tak, aby se do něj hodily ony známe písničky Michala Davida. Tudíž... na diskotéku nedorazil DJ, všichni jsou strašně smutný a spustěj Disdžokej nepřijel. DJ ale dorazí, a tak jsou všichni jak na tripu a pijou Colu a nonstop tančej.. atd. Jistě znáte texty Michala Davida a víte, že nejdou úplně do hloubky, takže si dovedete představit ten PŘÍBĚH. Odcházely jsme tedy mírně rozladěný. O Zounarovi, narvanýmu v těsnejch kalhotách a džízce, recitujícímu texty Davida, se mi zdá doteď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stastnavyhra stastnavyhra | Web | 21. března 2018 v 12:24 | Reagovat

Baví Vás soutěžit o reálné peníze? Zkuste si zasoutěžit na webu www.stastnavyhra.cz . Vybíráte lístky, s kterými se zařazujete do slosování. Stačí vybrat pouze jediný. Losujeme každý týden o peníze. Vše je Zdarma, za nic se neplatí. Tak si pospěšte ať stihnete výhru už tento týden!  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama